دریافت فایل پاورپوینت آشنایی با نرم افزار SPSS قسمت اول

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات28حجم1932/892 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt توضیحات کامل دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب 28 اسلاید و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش یک بسته آماری برای علوم اجتماعی است که مخفف عبارت Spss Statistical Pacپاورپوینت آشنایی با نرم افزار SPSS قسمت اول|42096029|dehkadejan|پاورپوینت آموزش spss,پاورپوینت نرم افزار spss,پاورپوینت آموزش مقدماتی spss
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت آشنایی با نرم افزار SPSS قسمت اول آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات28حجم1932/892 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب 28 اسلاید و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

یک بسته آماری برای علوم اجتماعی است که مخفف عبارت Spss Statistical Package for Social Scienceاست. SPSS یکی از نرم‌افزارهای مشهور آمار است كه در ابتدا برای تجزیه و تحلیل داده های آماری در علوم اجتماعی طراحی شد ولی از آنجا که طراحان آن محیطی بسیار ساده و در عین حال کارآمدی را برای همه نوع آنالیز آماری در آن تدارک دیده بودند ، کم کم جایگاه خود را در بین کاربران پیدا کرد و با افزایش نیاز کاربران این نرم افزار نیز گسترش یافت.

اینک محققین و دانش پژوهان تقریبا در همه حوزه ها می توانند برای تحلیل داده ها ی خود از این نرم افزار استفاده نمایند. شاید در زمینه آمار، نرم افزارهای قوی تری هم وجود داشته باشند ولی از آنجا که کاربران عموما به واژه ها و اصطلاحات آماری و نرم افزاری که لازمه کار با یک نرم افزار آماری است، آشنایی کمتری دارند، بیشتر محیطی را که ساده و در عین حال دقیق و کارآمد است، ترجیح می‌دهند. از این رو است که SPSS بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققین قرار گرفته است.

فهرست مطالب
معرفي ونصب نرم افزار
شروع به كار
باز و بسته كردن فايلها
ويرايشگرهاي متغيرها و داده ها
وارد كردن متغيرها و داده ها
جستجو در فايل داده ها
ذخيره و بازيابي فايلها


"