دریافت فایل دانلود پاورپوینت جانشین پروری

مشخصات فایل تعداد صفحات24حجم244/334 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت جانشین پروری جهت رشته مدیریت در 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش در طول نیم قرن گذشته اوضاع اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و صنعتی دانلود پاورپوینت جانشین پروری|42092739|dehkadejan|پاورپوینت در مورد جانشین پروری,پاورپوینت اصول جانشین پروری ,پاورپوینت اهداف و مزایای مدیریت جانشین پروری
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود پاورپوینت جانشین پروری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم244/334 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت جانشین پروری جهت رشته مدیریت در 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


در طول نیم قرن گذشته اوضاع اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و صنعتی جهان آنچنان دستخوش تغییر و دگرگونی بوده است که به زحمت می توان اندک شباهتی میان ساختار سازمانها در زمان حال و گذشته یافت . آینده متعلق به سازمانهایی است که از همه امکانات بالقوه و بالفعل خود برای رویارویی با چالشهای جدید بهره بگیرند . پیش نیاز یک جامعه توسعه یافته برخورداری از سازمانهای توسعه یافته است و سازمانهای توسعه یافته نیز قدرت و اقتدار واقعی خود را به واسطه وجود منابع انسانی متخصص به منزله سرمایه های استراتژیک بدست می آورند ، اجرای نظام جانشین پروری در سازمانها باعث ایجاد تحول بنیادی و مبتنی بر بینش و بصیرت سازمان یافته در حوزه منابع انسانی میباشد . این اجرا مستلزم وجود عوامل متعددی است که به عنوان زمینه ساز باید در سازمان وجود داشته باشد و تقویت شود .


فهرست مطالب:
مقدمه
بیان مسئله
اهمیت و ضرورت تحقیق
ابعاد اصلی یک سیستم جانشین پروری موفق
اصول جانشین پروری
تعریف مدیریت و برنامه ریزی جانشین پروری
مقایسه برنامه ریزی جانشین پروری با برنامه ریزی جایگزین سازی
اهداف و مزایای مدیریت جانشین پروری
مزایای انتخاب جانشین از داخل سازمان
دشواری های برنامه های جانشینی
مدل های اصلی در برنامه ریزی و مدیریت جانشین پروری
مدل مرشد – مریدی
مزایای روش مرشد- مریدی
مدل کانال رهبری
نکات عمده برای تدوین کانال رهبری در سازمان ها
مدل ستاره هفت پر
نتيجه‌گيري و پيشنهاد


"