دریافت فایل پاورپوینت معرفی نرم افزارهای SPSS

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات28حجم2369/757 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته آمار در قالب 28 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش آمار علم و عمل توسعه دانش انسانی از طريق استفاده از داده های تجربی است. آمپاورپوینت معرفی نرم افزارهای SPSS|42089546|dehkadejan|پاورپوینت آموزش spss مقدماتی,پاورپوینت آموزش spss مقدماتی و پیشرفته,پاورپوینت پاورپوینت آموزش مقدماتی spss,پاورپوینت spss آموزش کامل,پاورپوینت آموزش spss به زبان ساده
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت معرفی نرم افزارهای SPSS آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات28حجم2369/757 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته آمار در قالب 28 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


آمار علم و عمل توسعه دانش انسانی از طريق استفاده از داده های تجربی است. آمار مطالعه لذت بخشی است در باب اين موضوع که چگونه می توان جهان ناشناخته ای را با گشودن چند دريجه به روی آن توصيف کرد . با پرداختن به آمار لذت فکر کردن به يك شيوه کاملا جديد را کشف خواهيم کرد.

زمانی به استفاده از علم آمار رو مي آوريم که:1) بخواهيم داده ها را به صورت يک مجموعه، خلاصه کرده و توصيف نماييم. 2) بخواهيم اطمينان دهيم که در شرايطی که يک پروژه دقيقاً به همان شکل تکرار شود، همان يافته ها بدست خواهد آمد.


عنوان:
علم آمار
تعریف متغیر و انواع آن
تعریف داده
SPSS معرفی نرم افزارهای
اجرا کردن نرم افزار
آشنایی با قسمت های مختلف پنجره
کار با نرم افزار
Recode گروه بندی داده ها
تحلیل توصیفی داده ها
شاخص های مرکزی
محاسبه شاخصهای پراکندگی
آمار توصیفی:
محاسبه سایر آماره ها
نمودار های جدول فراوانی


"