دریافت فایل پاورپوینت مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته

دانلود پاورپوینت با موضوع مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته ، با فرمت ppt و در 12 اسلاید قابل ویرایش بخشی از پاورپوینت : درک محدود از صنعتی شدن را رها کنیم. و از تک بعدی نگری خارج شویم. 2)ایجاد نهادهای مدیریتی جدید برای تنظیم و هپاورپوینت مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته|39029938|dehkadejan|معماری , مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته , دانلود پاورپوینت مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته , پاورپوینت در مورد مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته , تحقیق مروری بر روابط متقابل شهر و ر,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع مروری بر روابط متقابل شهر و روستا درهنددر 50 سال گذشته ،
با فرمت ppt و در 12 اسلاید قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت :
درک محدود از صنعتی شدن را رها کنیم. و از تک بعدی نگری خارج شویم.
2)ایجاد نهادهای مدیریتی جدید برای تنظیم و هماهنگی رابطه پیچیده شهری و روستایی. مخصوصاً لغوسریع مؤسسه ثبت خانگی لازم است.
3)تعدیل ساختار صنعت بایستی برای ایجاد شتاب بیشتر بخش های صنعت و خدمات با ظرفیت قوی و پایدار جاذب نیروی نواحی شهری و روستایی تقویت شود. مهم ترین چیز ایجاد فرصت های اشتغال است.
4)با درک بیشتر از ارتباط بین نوسازی، شهرنشینی و صنعتی شدن، دولت هند باید یک سیستم مدیریتی و مکانیکی جدید و مؤثر ایجاد کند که بتواند مبادلات راحت تر برای عوامل مختلف بین مناطق شهری و روستایی را ایجاد و تضمین کند....